Volná místa

SEŘIZOVAČ OPERÁTOR

Náplň práce:

  • samostatné seřizování a obsluha CNC stroje
  • seřizování zařízení a příprava nástrojů
  • soustružení, vrtání a frézování dle výkresové dokumentace
  • kontrola jakosti, samokontrola

Požadujeme:

  • SŠ strojní nebo vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána
  • znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou)
  • znalost programování NC strojů výhodou (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou)
  • znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci
  • znalost práce s měřidly
  • aktivní řešení problémů, manuální zručnost, preciznost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném, nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu
  • výborný pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu a rozvoje osobnosti
  • motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy

Informujeme Vás, že pro účely tohoto výběrového řízení bude naše společnost BONATRANS GROUP a.s., IČ 27438678, se sídlem Revoluční 1234, Bohumín 735 94, zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu nezbytném pro potřebu výběru vhodného zaměstnance na tuto konkrétní inzerovanou pozici. Vámi poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které zpravidla nepřekročí 3 měsíce. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás taktéž informujeme, že máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vámi poskytnutých osobních údajů.

Pokud Vás pozice zaujala zašlete svůj životopis na e-mail: kariera@ghh-bonatrans.com

Přihláška na pozici