Volná místa

OPERÁTOR PROVOZU VÁLCOVNY KOL

Náplň práce:

  • obsluha manipulačních strojů tvářecí linky
  • obsluha mostového jeřábu při provádění technologických přestaveb
  • seřizování tvářecích strojů
  • provádění autonomní údržby strojů a kontrol mostového jeřábu
  • kontroly tlakových nádob dle ČSN 69 00 12

Požadujeme:

  • vzdělání v technickém, strojním nebo hutním oboru
  • zkušenosti s obsluhou tlakových nádob dle ČSN 69 00 12 výhodou
  • zkušenosti s obsluhou a ovládáním manipulačních strojů
  • platný jeřábnický průkaz tř. A výhodou

Nabízíme:

  • zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu
  • motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis prostřednictvím osobního dotazníku na https://www.ghh-bonatrans.com/cs/kariera/volna-mista/, nebo svůj životopis zašlete na e-mail: kariera@ghh-bonatrans.com.

Informujeme Vás, že pro účely tohoto výběrového řízení bude naše společnost BONATRANS GROUP a.s., IČ 27438678, se sídlem Revoluční 1234, Bohumín 735 94, zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu nezbytném pro potřebu výběru vhodného zaměstnance na tuto konkrétní inzerovanou pozici. Vámi poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které zpravidla nepřekročí 3 měsíce. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás taktéž informujeme, že máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vámi poskytnutých osobních údajů.

Přihláška na pozici