Volná místa

SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OBRÁBĚCÍH STROJŮ

Náplň práce:

  • samostatné seřizování a obsluha NC strojů s řídícím systémem Sinumerik
  • příprava nástrojů
  • výroba dílů dle výkresové dokumentace
  • kontrola jakosti
 Požadujeme:
  • SŠ strojní nebo vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána
  • znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou)
  • znalost programování NC strojů výhodou (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou)§znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci
  • znalost práce s měřidly
  • aktivní řešení problémů, manuální zručnost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu
  • možnost profesního růstu a rozvoje osobnosti
  • motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete Váš životopis prostřednictvím osobního dotazníku na našich webových stránkách www.bonatrans.cz/cs/kariera nebo na e-mail:  kariera@ghh-bonatrans.com

Přihláška na pozici