Volná místa

PROVOZNÍ NÁSTROJÁŘ

Náplň práce:

  • příprava nástrojových sestav pro tvářecí stroje
  • kontrola a výměna opotřebení nástrojů výrobní linky při výrobě
  • provádění technologických přestaveb tvářecích strojů
  • většina činností prováděna v součinnosti s mostovým jeřábem
  • posuzování míry opotřebení nástrojů a nástrojových sestav

Požadujeme:

  • vzdělání v technickém nebo strojním oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • orientaci v metrologii
  • platný průkaz pro obsluhu vysokozdvižného vozíku výhodou
  • platný průkaz vazače výhodou

Nabízíme:

  • zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu
  • motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis prostřednictvím osobního dotazníku na https://www.ghh-Bonatrans.com/cs/kariera/volna-mista/, nebo svůj životopis zašlete na e-mail: kariera@ghh-bonatrans.com

Informujeme Vás, že pro účely tohoto výběrového řízení bude naše společnost BONATRANS GROUP a.s., IČ 27438678, se sídlem Revoluční 1234, Bohumín 735 94, zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu nezbytném pro potřebu výběru vhodného zaměstnance na tuto konkrétní inzerovanou pozici. Vámi poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které zpravidla nepřekročí 3 měsíce. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás taktéž informujeme, že máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vámi poskytnutých osobních údajů.

Přihláška na pozici